Menu
#
více
#
více
#
více
#
více
#
více
Ať už se pustíme do čehokoliv, vždycky to uděláme důkladně.
Naší filozofií je kvalita.

Naše firma

Jsme všude
kolem vás

Nejspíš si to ani neuvědomujete – ale pravdou je, že naše výrobky jsou všude. Ať už jde o výrobu a distribuci elektřiny, o těžbu nerostných surovin, o strojírenství, o nákladní automobily, vlaky, tramvaje, trolejbusy a letadla, o chemický průmysl a plasty nebo cokoliv jiného – setkáváte se s námi denně, a přitom zůstáváme téměř neviditelní. Jako eso skryté v rukávu.

“Když jsem v roce 2006 Ace Tech zakládal, měl jsem ambiciózní vizi: že zasáhneme do všech průmyslů po celém světě, staneme se technologickou špičkou a budeme vyrábět jen dokonalé věci. Rozhodl jsem se pro kvalitu, takže jsem nechtěl zaměstnávat tisíc lidí, a neplánoval vyrábět úplně všechno, co svět potřebuje. Ale od začátku jsem měl jasno – do čeho se pustíme, to musí být perfektní. Jakkoliv to mohlo znít nereálně, daří se nám to. A přitom jsme stále docela malá parta s barákem na kraji Zlína – protože doma je doma.”

Jan Vrba, ředitel Ace Tech

#
#
#

Myslíme
i na ostatní

Dávno víme, že na světě nejsme sami. Proto jsme společensky zodpovědní: podporujeme sport a využití volného času, zejména u dětí a mládeže. Taky se účastníme sociálních programů pro postižené a seniory, a podporujeme některé konkrétní charitativní projekty.

Odvádíme
čistou práci

Zakládáme si na tom, že když večer zhasínáme a odcházíme domů, naše stroje jsou perfektně čisté – jako když jsme je poprvé vybalili a zapojili. Jen tak totiž můžeme mít jistotu, že každý jeden dílec, který opustí naši budovu, bude dokonalý, a je jedno jestli velký nebo malý, drahý nebo levný, a jestli to bude zítra nebo za deset let. Kvalita je pro nás totiž alfou i omegou.

#
# #

Věříme v kvalitu

Před lety jsme sami pro sebe sepsali dokument, nazvaný Politika kvality. Naše práce se striktně drží těchto pravidel:

1.Vážíme si každého zákazníka. Jeho přáním a požadavkům vycházíme vstříc – především, pokud jde o perfektní kvalitu, nejvyšší technickou úroveň a zároveň přijatelnou cenu.

2.Jsme ziskoví, a tedy stabilní. Díky tomu se můžeme neustále rozvíjet, především v oblastech:

  • –– modernizace infrastruktury, technologií a všeho, co nám pomůže udržet náskok a kvalitu,
  • –– obchodní činnosti,
  • –– progresivního odměňování a růstu odborných znalostí zaměstnanců,
  • –– využívání systému mechanizační a manipulační techniky.

3.Staráme se jeden o druhého. Našim zaměstnancům zajišťujeme stabilitu neustálým vytvářením těch nejlepších podmínek.

4.Spolupracujeme jenom s kvalitními partnery.

5.Je pro nás samozřejmostí dodržovat pravidla hry – ať už jde o právní předpisy, o ochranu životního prostředí, nebo o prevenci a ochranu zdraví při práci.

Co umíme vybrousit k dokonalosti?

#
více
#
více
#
více
#
více
#
více

Certifikát kvality ISO
Štika českého byznysu
Projekt OP LZZ - EDUCA

Projekty a dotace

ACE–TECH s.r.o.
Rybníky V 5681, 760 01 Zlín
info@ace-tech.cz