Nabídka práce

Seřizovač CNC soustruhů

V rámci rozšíření našeho pracovního týmu hledáme vhodné uchazeče na výše zmíněnou pracovní pozici.

Jsme česká, strojírenská a dynamicky se rozvíjející společnost, která poskytuje CNC soustružení a CNCobrábění přesných soustružených dílů z nerezové a zušlechtěné oceli s vysokou kvalitou, přesností a technologickou náročností. Používáme výhradně nejmodernější CNC soustruhy japonské výroby Mori Seiki a víceosá frézovací centra Haas. Mezi našimi zákazníky jsou nadnárodní světové firmy, dodáváme do ČR i výrazně exportujeme do EU.

V současné době máme okolo 30 ti zaměstnanců.

Náplň práce:

  • obsluha CNC stroje
  • základní údržba stroje
  • práce s výkresovou dokumentací a měřidly
  • komunikace a spolupráce s kolegy

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • manuální zručnost, technické myšlení
  • samostatnost, pečlivost
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • zkušenost s prací ve strojírenské výrobní společnosti výhodou
  • alespoň základní znalost CNC strojů – seřizování
  • orientace v kusové výrobě výhodou

Nabízíme:

  • práci v perspektivní a stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • špičkové technické zázemí
  • osobní rozvoj
  • mladý přátelský kolektiv
  • penzijní pojištění, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené

Pracovní poměr: HPP na dobu neurčitou

Nástup: možný ihned

Místo výkonu práce: Zlín

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, budeme rádi, když nám zašlete svůj životopis, případně nás budete kontaktovat. Na Vaše životopisy (či případné dotazy) se těšíme na níže uvedené e-mailové adrese:

ACE-TECH s.r.o.
Rybníky V 5681
Jan Vrba – jednatel společnosti
jvrba@ace-tech.cz

Nahoru