CNC turning

CNC soustružení a CNC obrábění přesných soustružených dílů. Vysoká kvalita, přesnost a spolehlivost dle přání zákazníka jsou samozřejmostí. Běžně obráběné materiály: konstrukční, nerezová, zušlechtěná a nástrojová ocel.

CNC machining

CNC obrábění komplexně opracovaných rotačních dílů. CNC obrábění obsahuje kombinaci soustružení, vrtání, závitování a plnohodnotného frézování. Mezi naše typické výrobky patří hřídele, příruby, pouzdra, redukce, ucpávky, difuzory, písty a čepy.

Production possibilities

Pro soustružení a obrábění přesných dílů používáme výhradně nejmodernější CNC soustruhy japonské výroby Mori Seiki. Pro měření využíváme klimatizované měřící pracoviště vybavené 3D měřícími přístroji Carl Zeiss a Mitutoyo.

Company profile

Společnost ACE-TECH s.r.o. nabízí CNC soustružení a CNC obrábění přesných soustružených dílů z nerezové a zušlechtěné oceli s vysokou kvalitou, přesností a technologickou náročností. Provádíme kompletní obrábění rotačních dílů v kombinaci soustružení, vrtání, závitování a plnohodnotné frézování dle přání zákazníka. Naším cílem je být spolehlivým partnerem v oblasti CNC soustružení a CNC obrábění. Naše přednosti jsou: kvalita, přesnost, spolehlivost a flexibilita.

Quality of CNC turning

Při soustružení a obrábění dílců používáme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2009. Kvalitu naší výroby velmi pečlivě kontrolujeme. Přesnost CNC soustružení a CNC obrábění zajišťuje klimatizované pracoviště a 3D měřící přístroj Zeiss.

Czech business Pike

Společnost ACE-TECH s.r.o. získala prestižní ocenění "Štika českého byznysu – Nejdynamičtěji rostoucí firma České Republiky za rok 2009". Uspěli jsme tak v konkurenci více než 10 000 firem, které se do soutěže kvalifikovaly. Více na iDNES.cz.

References

Zajišťujeme CNC soustružení a kompletní CNC obrábění dílců pro automobilový, energetický, chemický a těžební průmysl, strojní součásti a všeobecně dílce pro strojírenství. Prohlédněte si naše ukázky výroby.

Nahoru